• Huvudsponsorer

Söndag Sön 6 Januari Jan
Tisdag Tis 8 Januari Jan
Torsdag Tor 10 Januari Jan
Fredag Fre 11 Januari Jan
Lördag Lör 12 Januari Jan
Söndag Sön 13 Januari Jan
Onsdag Ons 16 Januari Jan
Torsdag Tor 17 Januari Jan
Lördag Lör 19 Januari Jan
Söndag Sön 20 Januari Jan
Måndag Mån 21 Januari Jan
Torsdag Tor 24 Januari Jan
Lördag Lör 26 Januari Jan
Söndag Sön 27 Januari Jan
Tisdag Tis 29 Januari Jan
Onsdag Ons 30 Januari Jan
Torsdag Tor 31 Januari Jan
Fredag Fre 1 Februari Feb
Lördag Lör 2 Februari Feb
Tisdag Tis 12 Februari Feb
Onsdag Ons 13 Februari Feb

Ledningsgrupp

Agne Bengtsson

Agne Bengtsson

Klubbdirektör

Anders Ledhagen

Anders Ledhagen

Arenaservicechef

Johan Hult

Johan Hult

Sportchef

Johan Freijd

Johan Freijd

Kommunikationschef

Johan Skogeryd

Johan Skogeryd

Försäljning-/Marknadschef

Peter Ståhl

Peter Ståhl

Ekonomichef

Peter Ekelund

Peter Ekelund

General Manager

Mikael Sundelius

Mikael Sundelius

Arenachef

Sporten

Peter Ekelund

Peter Ekelund

General Manager

Johan Hult

Johan Hult

Sportchef

Johan Davidsson

Johan Davidsson

Assisterande Sportchef

Marknad

Johan Skogeryd

Johan Skogeryd

Försäljning-/Marknadschef

Claes Roupé

Claes Roupé

Säljare

Andreas Karlsson

Andreas Karlsson

Säljare

Pether Nork

Pether Nork

Säljare

Johan Freijd

Johan Freijd

Kommunikationschef

Martin Unander

Martin Unander

Grafisk Formgivare

Robert Linge

Robert Linge

Biljetter/Kundcenter

Linda Brevitz

Linda Brevitz

Publik/Supporters

Jenni Asserholt

Jenni Asserholt

Sälj/Marknad Dam (mammaledig)

Hanna Holmström

Hanna Holmström

Biljett/Kundcenter (mammaledig)

Ekonomi

Peter Ståhl

Peter Ståhl

Ekonomichef

Viveca Anderlund

Viveca Anderlund

Ekonomi

Ulrika Karlsson

Ulrika Karlsson

Ekonomi

Säkerhet

Pontus Seveli

Pontus Seveli

Säkerhetschef

Arenaservice

Anders Ledhagen

Anders Ledhagen

Arenaservicechef

Jens Adelöw

Jens Adelöw

Kökschef

Telefon036-299 71 22

Anna Appelqvist

Anna Appelqvist

Restaurangchef

Karin Ollén

Karin Ollén

Kock

Telefon036-299 71 22

Roland Karlsson

Roland Karlsson

Kock

Telefon036-299 71 22

Sofia Wressel

Sofia Wressel

Restaurang

Telefon036-299 71 49

Ungdom

Christoffer Davidsson

Christoffer Davidsson

Ungdomsansvarig

Stefan Örnskog

Stefan Örnskog

Samordnare/tränare

Bosse Ahl

Bosse Ahl

Materialansvarig

Victor Wakerius

Victor Wakerius

Prolympia

Tobias Stomilovic

Tobias Stomilovic

Regionens lag

Kelvin Marsh

Kelvin Marsh

Fystränare

Junior

Max Bohlin

Max Bohlin

Huvudtränare J20

Patrik Andersson

Patrik Andersson

Tränare J18

Pär Johansson

Pär Johansson

Spelarutvecklare

Kinnarps Arena

Mikael Sundelius

Mikael Sundelius

Arenachef

Tommie Brunell

Tommie Brunell

Vaktmästare

Telefon036-299 71 28

Krister Junghem

Krister Junghem

Vaktmästare

Telefon036-299 71 28

Torbjörn Karlsson

Torbjörn Karlsson

Vaktmästare

Telefon036-299 71 28

Robin Gustafsson

Robin Gustafsson

Vaktmästare

Telefon036-299 71 28

Janne Jägsell

Janne Jägsell

Vaktmästare

Telefon036-299 71 28

Rickard Junghem

Rickard Junghem

Vaktmästare Säsong

Telefon036-299 71 28

Herrlag

Stephan Lundh

Stephan Lundh

Huvudtränare

Jonas Holmström

Jonas Holmström

Assisterande tränare

Nicklas Rahm

Nicklas Rahm

Assisterande tränare

William Rahm

William Rahm

Målvaktstränare

Magnus Carlson

Magnus Carlson

Mental Coach

Johan Sandstedt

Johan Sandstedt

Fystränare

Peter Damberg

Peter Damberg

Materialförvaltare

Dennis Oldén

Dennis Oldén

Materialförvaltare

Jonas Kalman

Jonas Kalman

Läkare

Andreas Frostemark

Andreas Frostemark

Sjukgymnast

Rodhe Hallin

Rodhe Hallin

Massör

Maria Nilsson

Maria Nilsson

Massör